.nanosunco
چربی زدا نانوسان

داستان اسپــری نانـوسان ایـن غـول جادویی

اسپری چربی زدای نانوسان

اگه گاز خونه تمیز باشه کل خونه تمیزه 

بی شک یکی از دغدغه های خانم ها تمیزی گاز و سیستم تهویه یا همون هود هست.

یکی از پرزحمت ترین تمیزکاری های خونگی از بین بردن چربی هایحاصل از پخت و پز یا ترشح روغن روی چدن گاز های خونگی هستش . که معمولا علاوه بر سختی های خاص شستشو در پایان کار زیاد به دل آدم نمیشینه .

 

چربی زدا نانوسان
.nanosunco
راه حل این مشکل

چربی زدای نانوسان (موتورشور نانو)

advanced divider
advanced divider

اسپری چربی زدا در اصل همان موتورشور نانو!

بعله درست متوجه شدید این محصول در اصل موتور شور نانو هست و کاربرد اصلی اون تمیز کردن موتورخودرو و موتور سیکلت و پاک کننده چربی های بر روی موتور خودرو هست .

خوشبختانه این محصول به خاطر خاصیت قوی نانویی خود مورد استقبال خانم های خانه دار واقع شده و در حال حاضر با نام گازپاکن نانوسان و یا اسپری چربی زدا نانوسان معروف شده .

که نمونه عملکرد اون رو تو ویدئو های بالا مشاهده کردید .

چربی زدا ننانوسان

نانو چیست :

فناوری نانو تکنولوژی دانش کاربردی و فناوری نوین است.
 که موضوع حسبی مقدار ماده در ابعاد کمتر از یک میکرومتر بین ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است. در اصل این تکنولوژی با به کار گیری خواص جدیدی از مواد در ابعاد میکرومتر می باشد که خواص کوانتومی از خود نشان می دهد.چربی زدا نانوسان

فناوری موج چهارم انقلاب صنعتی می باشد و پدیده بسیار بزرگی است که در تمامی گرایشات علمی  نفوذ کرده است  و روند سرعت این گرایشات علمی شده است.
 تاریخ پیدایش نانو  برمیگردد که اغلب حول و حوش نوآوری های جدید در زمینه ساخت و ساز ساختمان بوده است.چربی زدا نانوسان
 ست این فناوری یک دانش میان رشته ای می باشد به رشته‌هایی همچون مهندسی پزشکی طراحی دارو داروسازی مهندسی مواد مهندسی پزشکی مهندسی فیزیکی کاربردی ابزار های نیمه رسانا و حتی مهندسی مکانیک مهندسی برق مهندسی شیمی نیز مربوط می شود.

ایران در فناوری نانو مقام هفتم را در دنیا داراست.چربی زدا نانوسان

 

   تاریخچه نانو:

برای اولین بار دموکریتوس  فیلسوف یونانی به تاریخ چهارصد سال پیش از میلاد مسیح واژه  اتم را برای توضیح ذرات سازنده مواد به کار برد. که تو آن را پدر فناوری علم نانو دانست.
پدیده عظیمی است که در تمام گرایشات علمی راه پیدا کردند شاید تا یک دهه دیگر تمامی فرآیند ها وابسته به این تحول باشند.

فناوری نانو قدرت ساخت استفاده و کنترل ماده در ابعاد نانومتری می باشد. مقیاس اندازه گیری در فناوری نانو بسیار مهم است است زیرا در خصوصیات آن بسیار تاثیرگذار است این اندازه در مواد مختلف فرق می کند ولی در هر مواد نانو به موادی گفته می‌شود که کوچکتر از ۱۰۰ نانومتر باشد.

 گروه بازرگانی علم و صنعت نانوسان:

نماینده انحصاری کمپانی گلوبال پریفر در خاورمیانه و آسیای مرکزی می باشد گروه بازرگانی علم و صنعت نانوسان دوز ۵ نماینده اصلی این کمپانی در کنار ایالات متحده آمریکا انگلستان ایتالیا و هلند در ایران شروع به فعالیت کرده است.
 است و تاکنون با کمک شرکت بازاریابان ایرانیان زمین و از طریق و روش بازاریابی شبکه ای محصولات باکیفیت خود را در ایران و خاورمیانه به صورت انحصاری توزیع کرده است.

با توجه به انحصار فروش این محصولات توسط بازاریابان شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا همان بیز  این محصول تنها توسط همکاران مستقل این شرکت که همان بازاریابان شبکه ای می باشند قابلیت فروش دارد.

لازم به ذکر است گروه بازرگانی علم و صنعت نانوسان به هیچ عنوان حق فروش این محصولات را به صورت مستقیم ندارد.چربی زدا نانوسان

 فروشگاه اینترنتی تیم کالا که یکی از نمایندگان مستقل شرکت بازاریابان ایرانیان زمین میباشد برای راحتی شما دوستان عزیز و مشتریان وفادار شروع به توزیع محصولات  گروه بازرگانی علم و صنعت نانوسان کرده است.چربی زدا نانوسان

 

همچنین بخوانید

خواص شگفت انگیز سیرسیاه

black g
teamkala.ir
خرید از تیم کالا

یک فرصت طلایی به دلایل زیر

ارسال
چربی زدا نانوسان
.nanosunco

خرید ویژه شما از تیم کالا چربی زدا نانوسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید ؟ پیام دهید
libero libero accumsan ultricies suscipit venenatis,